• DV ART Studio - widzimy więcej...
  • DV ART Studio - widzimy więcej...
  • DV ART Studio - widzimy więcej...
  • kontakt.html
 

O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku weselnym od 9 lat. Posiadając niezbędną wiedzę i doświadczenie nieustannie dokładamy starań aby  nasze realizacje były wykonywane na najwyższym poziomie. Stale staramy się rozwijać i podnosić jakość naszych usług oraz zaspokajać oczekiwania naszych klientów. Naszym sukcesem jest zajęcie drugiego miejsca w plebiscycie Gala Branży Weselnej 2017 woj. podkarpackiego w kategorii FILMOWANIE.


Chociaż może się wydawać, że każdy ślub i wesele przebiega podobnie to wcale tak nie jest… Wiemy, że każdy z was jest inny, każda para tworzy nową piękną historię, to właśnie wy nas inspirujecie i sprawiacie, że kochamy naszą pracę i staje się ona nie tylko pracą ale również pasją i hobby.


Prywatnie jesteśmy pozytywnie nastawionymi do życia ludźmi, otwarci, kreatywni i zazwyczaj uśmiechnięci. Lubimy pyszne jedzonko i dobrą aromatyczną kawę, a naszą drugą równie mocną pasją obok filmowania są z całą pewnością motocykle i bliższe lub dalsze wyprawy motocyklowe. Stanowimy zgrany zespół, dzięki czemu nie odczujecie naszej obecności w chwilach w których Wy jesteście najważniejsi.


Pracujemy na terenie całej Polski, pojedziemy wszędzie tam gdzie nas zaprosicie  
Nasza oferta jest skierowana do wymagających klientów oczekujących nowoczesnych, dynamicznych filmów utrzymanych w kinowym klimacie.

 

 

 

Szybki kontakt

 

Telefon:

606 495 064

 
Paweł Kruczyński

Paweł Kruczyński
DV ART Studio

 

Napisz, porozmawiajmy:

Zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną
więcej >

DV ART Studio - widzimy więcej...

YouTube DV ART Studio
Instagram DV ART Studio